prodej autentických i univerzálních náhradních dílů a pneumatik

Dětské autosedačky Britax-Römer

Děti jsou to nejcennější a jejich bezpečí je proto pro všechny rodiče na prvním místě. Když se však rozhodnete pro výrobky BRITAX-RÖMER, zbavíte se starostí, neboť svému dítěti zajistíte bezpečné cestování.

BRITAX-RÖMER V případě dopravní nehody mohou síly působící na cestující osoby překročit sílu jedné tuny a přitom je většina zádržných a bezpečnostních systémů ve vozidlech konstruována převážně pro dospělé pasažéry.
Hlavní role technologie BRITAX-RÖMER spočívá v zajištění bezpečnosti dětí ve vozidle. V laboratořích společnosti jsou důkladně zkoumány síly, které mohou působit na dítě při nárazu. Na základě testů jsou pak vyvíjena taková řešení, jejichž cílem je pohlcení a zmírnění těchto sil na minimum. Designéři a inženýři ve vývojových centrech v Německu a Velké Británii používají k výzkumu špičkové vybavení, včetně vlastních zařízení pro crash testy. Proto jsou výrobky BRITAX RÖMER synonymem kvality a bezpečí.

V roce 1997 uvedla společnost BRITAX RÖMER ve spolupráci s koncernem VW bezpečnostní systém ISOFIX, který se stal mezinárodním standardem pro instalaci dětské autosedačky do vozidla bez použití bezpečnostního pásu vozidla. Systém minimalizuje problémy při instalaci a zajišťuje optimální ochranu díky pevnému připojení k rámu vozidla.

Autosedačky se dělí do různých skupin podle hmotnosti dítěte. To obecně souvisí s různými věkovými skupinami, ale hmotnost dítěte určuje, jaká sedačka má být použita. Zjistěte tedy přesnou hmotnost Vašeho dítěte a vyberte pro něj správnou sedačku.

Sedačky pro konkrétní skupiny

Autosedačky pro konkrétní skupiny mají nejlépe optimalizovaný tvar vzhledem k hmotnosti dítěte. Navíc poskytují větší komfort a jsou účelně vybavené.

(od narození do 6 měsíců)Skupina 0 - autosedačky pro děti od narození do hmotnosti 10 kg

Dětská vanička BABY-SAFE Sleeper model Venetian Red
BABY-SAFE Sleeper

(od narození do 12-15 měsíců)Skupina 0+ - autosedačky pro děti od narození do hmotnosti 13 kg

Autosedačka BABY-SAFE plus II model Greta Autosedačka BABY-SAFE plus SHR II model Jasmin
BABY-SAFE plus II BABY-SAFE plus SHR II

(od 9 měsíců do 4 let)Skupina 1 - autosedačky pro děti o hmotnosti od 9 kg do 18 kg

Autosedačka ECLIPSE model Felix Autosedačka KING plus model Organic Nature Autosedačka DUO plus model Noah Autosedačka SAFEFIX plus model Leon Autosedačka SAFEFIX plus TT model Jasmin
ECLIPSE KING plus DUO plus SAFEFIX plus SAFEFIX plus TT

(od 4 let do 12 let)Skupina 2-3 - autosedačky pro děti o hmotnosti 15 kg do 36 kg

Autosedačka ADVENTURE model Felix Autosedačka KID model Greta Autosedačka KID plus model Olivia Autosedačka KIDFIX model Organic Nature Autosedačka KID SICT model David
ADVENTURE KID KID plus KIDFIX KID SICT

Sedačky pro více skupin

Autosedačky určené pro více skupin nebo kombinované sedačky jsou nastavitelné a rostou s dítětem. Jsou ideální volbou pro mnoho rodičů, prarodičů a těch, kdo pravidelně vozí děti různého věku.

(od narození do 4 let)Skupina 0+&1 - autosedačky pro děti od narození do hmotnosti 18 kg

Autosedačka FIRST CLASS plus model Cowmooflage
FIRST CLASS plus

(od 9 měsíců do 12 let)Skupina 1-2-3 - autosedačky pro děti o hmotnosti od 9 kg do 36 kg

Autosedačka EVOLVA 1-2-3 model Billy Autosedačka EVOLVA 1-2-3 plus model Jasmin
EVOLVA 1-2-3 EVOLVA 1-2-3 plus

V rámci Evropské unie je povinné používat dětské autosedačky pro děti do výšky 1,35 m nebo 1,5 m - podle ustanovení dané členské země. Je-li vozidlo vybaveno aktivními airbagy, je zakázáno umísťovat dětskou sedačku proti směru jízdy na předním sedadle.

Společnost BRITAX RÖMER patří k úzké elitě výrobců, jejichž systémy řízení jakosti splňují přísné požadavky automobilového průmyslu ve shodě s normou ISO/TS 16949.

iLP © 2010-2011